Istmete Nahatamine


Auto istmete restaureerimine ja nahatamine

Autoistmete restaureerimine on üks olulisimaid valdkondasid millega Saleks Grupp OÜ Tallinnas tegeleb. Saleks Gruppiga võid kindel olla, et uute istmete disainimise võimaluste piirideks on vaid teie kujutlusvõime. Me oleme valmis kiirelt ja efektiivselt teie unikaalse idee muutma auto sisuks.
Auto istmete restaureerimistööd on olnud alati hinnas koos teiste sisetöödega nii Tallinnas kui ka mujal maailmas. Täpselt nagu roolirattal on ka istmetel väga oluline roll sõitmise mugavuses. Juht ning reisijad hindavad mugavust ning ergonoomilisust, mis uute istmetega kaasnevad.

Autoistmete restaureerimisel on kulu ja efektiivsuse suhe paigas

Võrreldes sellega, kui te ostaksite uued autoistmed on palju odavam ning effektiivsem eemaldada defektid, mis on tekkinud vanade istmete kasutamisest. Eemaldada saab nii päikesekiirgusest tekitatud pleekimist, põletusauke suitsust ning vedelike jälgi. Võrreldes istmete katete ostmisega, restaureerimine võib eemaldada rohkemal määral defekte ja taastada istme esialgse kuju (ja isegi parandada seda). Istmete ise puhastamine võib olla kohati päris raske. Protsess koosneb järgnevatest sammudest: osaline või täielik demonteerimine, planeerimine, materjalide valik, märkimine, lõikamine, liimimine, õmblemine, paika seadmine ning osade kuivatamine ja aurutamine.

Professionaalne auto istmete restaureerimine parandab kõik defektid kiiresti, kergelt ning taskukohaselt, ükskõik millises seisundis istmed on.

Tallinna autode siseremondi pood Saleks Grupp OÜ läheneb igale kliendile individuaalselt. Lubage meie kogemustega meistritel muuta teie istmed meistriteoseks. Odavad autod hakkavad muutuma silmapaistvamaks ning uued ja vintage autod hakkavad muutuma silmapaistvamaks teiste sead, kui nende istmed on korras. Iga auto võib muutuda mugavamaks pikkade teekondade läbimiseks kui neil on istmed parandatud ja polsterdatud.

Meie firma kasutab ainult kõrgkvaliteetset materjali ja teostab garantiiremonti. Me aitame teie indivuduaalsel projektil kuju luua aidates teid disainiga, materjalide valikuga, stiili, värvi, tekstuuri ja õmblusega. Auto mudel ei ole takistuseks ning lõpptulemuse määrab omaniku kujutlusvõime.