Mootorrataste Sadulad

Mootorrataste sadulate katmine nahaga tõstab teie sõidu naudinguid sel hooajal. Sinu mootorratas, roller või ATV saab täiesti uue välimuse ning muutub mugavamaks pärast seda, kui vana iste on professionaalide poolt välja vahetatud.

Mootorrataste istmete taastamine on Tallinnas väga populaarne ja on oluline osa Saleks Grupp OÜ teenustest. Meid valides valite te kogenud ja kvalifitseeritud eksperdid kes suudavad taastada teie kaherattalise istme.

Materjalid mida kasutatakse mootorrataste istmete nahaga katmiseks

Mootorrataste istmed on tavaliselt kaetud spetsiaalse sünteetilise nahaga, mis on väga vastupidav ja veekindel. See materjal on loodud eraldi autode, mootorrataste ja teiste sõidukite jaoks. Sünteetiline imitatsioon nahast on temperatuuri kõikumistele ja kliimamuutustele vastupidav.

Mootorratta istme võib samuti katta ka pärisnahaga, kuid pärisnahk vajab pidevat hoolitsust, et muuta see vastupidavaks. Kaitseta jätmisel on kõige ohtlikumad niiskus ja päikesekiirgus. Iste tuleb katta ning seda tuleb hooldada spetsiaalsete vahenditega. Meie eksperdid aitavad teil valida polsterduse materjali, lähtuvalt teie soovidest ja eelistustest.

Uus istmete disain võib olla ühevärviline kui ka mitmevärviline ning nendel saab kasutada ka logosid. Maksumus sõltub töö keerukusest, materjalidest ning istme tüübist.

Meie mootorratta iste restaureerimise teenused

Me pakume laias valikus teenuseid alustades väikestest parandustest kuni täieliku ümber disainimiseni muutes istme kuju ja katet. Istme muutmine juhile sobivaks on väga populaarne. Tulemusena muutub sõit palju mugavamaks.

Meie pood pakub alati parimaid, taskukohaseid ja kvaliteetseid lahendusi mootorrataste istmete tuunimiseks Tallinnas. Saleks Grupp OÜ teenused garanteerivad ilusa ja mugava istme igale kaherattalisele.