Rooli Nahatamine


Roolikatted ja nahatamine

Rooli nahaga katmine on praktiline viis rooli välimuse parandamiseks ning juhtimise mugavndamiseks. Auto rooli nahatamine on ka hea viis muuta enda auto teiste seas silmapaistvamaks. 

Saleks Grupp OÜ on spetsialiseerunud professionaalsele autode tuunimisele Tallinnas alates 2006 aastast (alates 1994 hobi korras). Nahast roolikatted on üks meie pea tegevusaladest. Me teame millele pöörata erilist tähelepanu ning suudame pakkuda ideid, mille abil teie autot täiustada koostöös meie spetsialistidega.

Miks rooli nahaga katta?

Rooli katmine nahaga võib toimuda erinevatel põhjustel. Näiteks: välimuse parandamiseks ning juhitavuse mugavamaks muutmiseks, sõiduki müügiks valmistumisel, muutmaks disaini omanikule meelepäraseks, loomaks väljendusrikka ja originaalse sisedisaini jne.

Üks märkimisväärne eelis rooli nahaga kattmisel pehme ja kestva pärisnahaga on see, et sõit muutub nauditavamaks. Nahkkatte tõttu haakuvad käed paremini rooliga ning ei teki libisemist. Talvel tekib rooli hoides soojem tunne. Kasutades spetsiaalset autotööstuse nahka pikendab katte paigaldamine oluliselt rooli eluiga.

Miks valida Saleks Grupp OÜ?

Meie ettevõttel on 20 aastat kogemusi autode sisu restaureerimisega. Aastate jooksul oleme spetsialiseerunud paljudele kitsaskohtadele ning olema valmis tooma lahendused kliendini.

Meie eksperdid kasutavad alati kõige kvaliteetsemaid materjale (nahk, Alcantara, mulgustatud nahk, süsinikkiud, puit, jne), värve, tekstuure, niite, õmbluse tehnikat ja teisi detaile iga kliendi auto rooli optimaalseks disainiks.

Me aitame teil valida restaureerimise tüübi: tehase disaini taastamine, väljanägemise parandamine või rooli tuunimine (muutes see kõvemaks või pehmemaks, luues automaatselt-valatud haarde).

Rooli restaureerimine Saleks Grupp OÜs (Tallinnas, Eestis) sisaldab endas kvaliteetseid materjale ja oskustega töötajaid, konkurentsivõimelisi hindasid, tähtaegadest kinnipidamine ja lähenemine igale kliendile vastavalt tema soovidele.

Teie uus stiilne ja ergonoomiline rool teenib teid aastaid!