Salongi Nahatamine

Salongi nahatamine ja restaureerimine

Uus auto salongi sisustus muudab teie auto välimuse väga silmapaistvaks. Auto sisu polsterdamine nahaga või Alcantaraga on viis muuta tehase disain äratundmatuseni erinevaks. Uue sisu võib teha igas stiilis ning eri värvides, arvestades teie loomingulisust.

Saleks Grupp OÜ (Tallinn, Eesti) on tegutsenud auto sisemuse restaureerimisega alates 2006 aastas. Valides meid, valite kõrgkvaliteedi, taskukohased hinnad ja kiire töö. Me taastame professionaalselt katuse, seinad, uksesisesed, esipaneeli, armatuurlaua, rooli, istmed, põrandad ning teised detailid auto sisedisainis.

Miks peaksite valima uue auto sisu polsterduse?

Peamised põhjused miks auto omanikud otsustavad taaspolsterduse kasuks on: parandada kulumisest tekkinud defekte, parandada õmblusi ning muuta tehase disaini. Põhilised defektid mida saab eemaldada on: kriimustused, põletusaugud, plekid, rebendused jne. Kui töö on tehtud, näeb auto välja nagu uus. See on eriti oluline siis, kui läheb auto müümiseks- kiire ja kasumliku müügi võimalused on palju suuremad uute istmetega.

Kui te tahate oma autot restaureerida eesmärgiga muuta tehase disaini, võite veenduda, et professionaalne disain muudab igava sisu meistriteoseks. Teie auto paistab silma samasuguste mudelite seas ning omab unikaalset identiteeti.

Auto polsterdus Tallinnas- materjali valik

Kõige populaarsemad kaasaegsed materjalid autode sisetöödeks on nahk ja Alcantara. Pärisnahk on väga vastupidav, see vähendab müra ja vibratsiooni, parandab ventilatsiooni(tänu hingavusele); see hülgab keemilisi vahendeid ja ei võta tuld ligi. Pärisnahaga auto sisemused näevad välja luksuslikud ja prestiižed.

Alcantara on huvitav kaasaegne materjal, mille paigaldamist tasub kaaluda. See on imiteeritud seemisnahk, mis on saanud väga populaarseks autotööstuses. Materjal sobib ideaalselt nahaga kokku ja lisab elegantsi ning hubasust. Alcanrara on vastupidav materjal millel on pikk eluiga ja ideaalsed omadused. Seda on kerge puhastada ja see ei pleegi päikesevalguse käes. Ta on vastupidav pesemisvahenditele, hõõrdumistele ning temperatuuri ekstreemsustele. Alcantara on esindatud suure värvivalikuga ning on odavam kui nahk.

Saleks Grupp OÜ suudab pakkuda teile kogu auto sisu taastamist ühes kohas. Meie loovad eksperdid on valmis muutma teie auto mugavaks ja luksuslikuks.