Mööbli Polsterdus

Mööbli polsterdamine ja restaureerimine

Tallinna mööbli polsterduse pood Saleks Grupp OÜ pakub kiiret, taskukohast ja kvaliteetset mööbli restaureerimise teenuseid meie klientidele.

Me pakume mööbli parandust ja restaureerimist nii kodu kui kontori polsterdatud mööblile. Aastate jooksul on meie renoveerijad saanud tohutu kogemuse, teadmised ja oskused ning on valmis võtma käsile ükskõik kui keerulise projekti.

Miks valida mööbli polsterdus?

Kahjuks ei kesta ükski mööbliese ei kodus ega kontoris igavesti, ning võib vajada parandusi ning uuesti polsterdamist. Üldiselt vajavad parandamist vanad mööbliesemed, kuid tuleb ka ette olukordi, kus oleks vaja parandada uut mööblit. Näiteks võivad olla tekkinud kahjustused loomade või laste tõttu. Olemasolev mööbel ei pruugi mahtuda siseruumidesse, või on väljanägemiselt igav. Kõik eelnevad probleemid saab lahendada uue katte paigaldamisega.

Mööbli seisukord ja ergonoomilisus võib mõjutada omaniku tuju ning töövõimet. Kui te ei ole enam enda vana mööbliga rahul, ei pea ilmtingimatta uut ostma. Tooge see meile Saleks Grupp OÜ Tallinnas ning leiame sobiva lahenduse.

Miks eristub Saleks Grupp OÜ teistest renoveerijatest?

Meie tugevad küljed võrreldes teiste mööblipolsterdajatega Tallinnas on: pikaaegne kogemus, taskukohased hinnad ja kiire töö aeg. Meie eksperdid aitavad teil luua keskkonna, millest tunnete rõõmu aastaid. Tulemus hämmastab teie sõpru ning üllatab äripartnereid.

Me renoveerime, parandame ja taaspolsterdame kangas- ning nahkmööbleid. Me pakume personaalseid lahendusi ning ka maksimaalset aega, et projekti tundma õppida igale kliendile. Meie spetsialistid oskavad valida teile polsterdamise ja restaureerimise tüübi tuginedes eelnevatele kogemustele.

Tegu võib olla nii tooli, mööbli või diivaniga- te olete tulemusega meeldivalt üllatunud.