Autosalongi parandus ja remont

Autosalongi interjööri parandus ja remont muudab Teie auto välimuse väga silmapaistvaks ning elegantseks. Auto sisu polsterdamine nahaga või Alcantaraga on viis muuta tehase disain äratundmatuseni erinevaks. Uue sisu võib teha igas stiilis ning eri värvides, arvestades teie loomingulisust. Valikuid on mitmeid ning saame soovi korral aidata Teil valida vastavalt ideeele ja soovidele.

 

Põhjuseid autosalongi paranduseks ja remondiks on erinevaid, kuid peamiselt, miks auto omanikud otsustavad selle mahuka töö kasuks on:parandada kulumisest tekkinud defekte parandada õmblusi ning muuta tehase disaini. Põhilised defektid mida saab eemaldada on: kriimustused, põletusaugud, plekid, rebendused jne. Kui töö on tehtud, näeb auto välja nagu uus. See on eriti oluline siis, kui läheb auto müümiseks- kiire ja kasumliku müügi võimalused on palju suuremad uute istmetega.

Kui te tahate oma autot restaureerida eesmärgiga muuta tehase disaini, võite veenduda, et professionaalne disain muudab igava sisu meistriteoseks. Teie auto paistab silma samasuguste mudelite seas ning omab unikaalset identiteeti.

Kõige populaarsemad kaasaegsed materjalid autode sisetöödeks on nahk ja Alcantara. Pärisnahk on väga vastupidav, see vähendab müra ja vibratsiooni, parandab ventilatsiooni(tänu hingavusele); see hülgab keemilisi vahendeid ja ei võta tuld ligi. Pärisnahaga auto sisemused näevad välja luksuslikud ja prestiižed.

Autosalongi parandamisel ja remontimisel on võimalus valida üks väga unikaalne materjal. Alcantara on materjal, mille paigaldamist tasub kaaluda. See on imiteeritud seemisnahk, mis on saanud väga populaarseks autotööstuses. Materjal sobib ideaalselt nahaga kokku ja lisab elegantsi ning hubasust. Alcantara on vastupidav materjal millel on pikk eluiga ja ideaalsed omadused. Seda on kerge puhastada ja see ei pleegi päikesevalguse käes. Ta on vastupidav pesemisvahenditele, hõõrdumistele ning temperatuuri ekstreemsustele. Alcantara on esindatud suure värvivalikuga ning on odavam kui nahk.

Autosalongi uuendamine

Autosalongi uuendamine on mahukas protsess, mille läbi saab sõidukile anda täiesti uue ilme. Erinevate materjalide on võimalus oma sõiduk täielikult muuta ja muuta oma salong täpselt selliseks nagu pikalt unistanud olete. Valige meie suurte vastupidavate kangaste ja nahkmaterjalide seast endale sobiv ning kohandage oma interjööri meie ekspertide abiga.

Oleme Tallinnas, Harjumaal autovarustuse remondis üks juhtivaid ettevõtteid. Meie eesmärk on avaldada teile muljet kõrge kvaliteedi ja väärtusega, et saaksite oma auto üle jälle uhkust tunda. Ja on ütlematagi selge, et hoolitseme Teie sõiduki eest suurepäraselt.

Kui teie iste on katki või padi on kulunud, saavad meie autosalongi uuendus-, remondi- ja parandusspetsialistid istme uuesti üles ehitada uute vedrude, porolooni või polsterdusega. Oleme pühendunud oma aastatepikkuse ümberehitamise kogemuse Teie sõidukile parandame seda, pöörates suurt tähelepanu detailidele. Kontakteeru meiega telefoni või meili teel ning sõidad mitu aastat taas stiilselt ja mugavalt.

Lisaks on meil tohutu valik autokatte kangaid, nii et leiate kindlasti just selle, mida vajate. Garanteerime, et leiate midagi, mis sobib teie stiili ja eelarvega.Kiire ja lihtsa auteenuse saamiseks võtke meiega ühendust. Kõigi meie materjalidega saate tutvuda ka kohapeal Seebi 22, Tallinnas.Kui vajate kvaliteetset auto polsterdust Tallinnas, Eestis, võtke meiega ühendust, et lisada oma sõiduki elule aastaid. Helistage meile täna, et saada tasuta hinnapakkumine