Istmesoojenduse paigaldus

Istmesoojenduse paigaldus

Talvel autosse istumine pole tore kogemus, eriti kui soojendamiseks kulub mõni minut. Su käed on tuimad, jalad valutavad ja näpud külmetavad. Lisaks võivad need Teie auto istmete tüübist sõltuvalt esmakordsel sisenemisel olla eriti külmad. Hea soojendusega autotooli kate mitte ainult ei hoia teid temperatuuri langedes sooja, vaid kaitseb ka Teie istmeid. Siin on kõige paremaks lahenduseks soojendatud istmekatted, mis aitavad Teie istmete soojendamisel ja kaitsta Teie sõidukit külmumise eest.

Hoidke ennast ja reisijaid soojas. Külma ajal sõitmine võib olla ebameeldiv. Soojendusega autotoolikatted soojendavad teie istmeid, et soojendada ja hoida sõidu ajal värisemist. Istmesoojenduse paigaldus on üksteisest eraldi, nii et teie sõiduki iga istme ja kaassõitja temperatuur võib erineda. Kaitske oma auto salongi. Tõusete pidevalt autost sisse ja välja ning see võib teie turvatoole kriimustada või rebeneda. Vastupidavate autoistme soojendusega kasutamine võib pikendada. Teie sõiduki istmete eluiga ja kaitsta neid liigse kulumise eest.

Sedasi saate suurendada ka edasimüügi hinda. Autod on kallis kaup, mille ostmine on kallis ning võiksite kunagi oma oma edasi müüa. Kui hoiate oma sõiduki salongi suurepärases korras, võite selle müümise korral saada kõrgemat hinda. Hea komplekt soojendusega istmekatteid aitab selles kaasa.Lisage oma sõidule ainulaadne välimus. Kui te ei ole oma tavaliste istmete väljanägemise fänn, on parimate eripärased istmesoojenduste komplekti omamine ja paigaldamine hea viis nende eristamiseks. Kuna soojendusega istmesoojendustel on palju erinevaid värve ja kujundusi, saate isikupärastada oma sõiduki välimust. Paljude autotoolide katetega kaasneb teie kehale täiendav boonus. See on viis hoida selgroogu sirgelt ja joondatult, parandades samal ajal ka igasuguseid seljavalusid. Saleks Grupp Tallinnas saab pakkuda Teile mitmeid erinevaid lahendusi.

Istmesoojenduste eripärad

Kõigil sõidukitel, olgu siis sõiduautol, veoautol või paadil, on 12-voldised pistikupesad, muidu tuntud kui 12-voldised lisapistikupesad või sigaretisüütajad. Need tagavad toite kaasaskantavatele objektidele, nagu telefonid, GPS-seadmed ja soojendusega turvatoolikatted. Võite leida autost isegi mitu pistikupesa, et toita rohkem katteid.

Hinnad võivad sõidukite istmesoojendustel väga erineda. Soojendusega autoistmetel on hinnakujundus erinevas vahemikus, kuid üldiselt ei ole see liiga kallis. Tavaliselt ei ületa need suuri summasi, välja arvatud juhul, kui neile on paigaldatud rohkem toitevalikuid ja seadeid. Mõned kallimad lisad võivad lisada väärtust, näitkeks automaatne väljalülitamine.

Paljudel istmesoojendustel on oma automaatne väljalülitusfunktsioon, et kontrollida kangas kuumenemist. Automaatne väljalülitus käivitub siis, kui temperatuur saavutab kõrge taseme või pärast teatud aja möödumist. Automaatse väljalülitamise korral ei pea te muretsema katte teatud aja pärast välja lülitamise pärast.

Mõnel soojendusega autoistmel on erinevad valikud soojendamiseks. Nende hulka kuulub temperatuuri reguleerimine, valides, kui kuumaks soovite katte jõuda. See funktsioon võib olla konkreetne temperatuur; näiteks 24 kraadi Celsisust või see võib olla nii lihtne kui mõni nupp, mis reguleerib kuumuse ulatust. Kaaluge autotooli istme soetamist, millel on temperatuuri seadistamiseks mõned võimalused või juhtnupud.

Mõne soojendusega turvatooli kattel on juhtmel või istmel endal märgutuli, mis annab teada, kui see töötab. Indikaator süttib, kui kaas on sisse lülitatud, ja kustub, kui istmesoojendus on välja lülitatud, või võib see näidata ka rohelist või punast tuld. See võimaldab teil indikaatorit vaadata, et tuvastada, kas kaas on peal, ilma et peaksite seda puudutama.

Peate mõtlema oma sõidukite kohtade arvule, et teada saada, mitu soojendusega istmekatet osta. 12-voldise soojendusega istmesoojendusel on paari meetrine pikkune nöör. See võimaldab  kasutada soojendust kas tagaistmel või esiistmel. Saleks Grupp saab pakkuda erinevaid lahendusi istmesoojenduse paigaldamisel. Kontakteeruge meiega kas telefoni või meili teel, lisaks on võimalus tulla kohapeale Seebi 22, Tallinn.