Autoistmete remont ja parandus

Autoistmete remont

Saleks Grupp OÜ on spetsialiseerunud professionaalsele autoistmete remondile Tallinnas alates 2006 aastast, meie töötajatel on kogemust üle 25 aasta. Pakume kiiret, taskukohast ja kvaliteetset teenust erinevates stiilides ning materjalidega kõikidele autoistmetele.
Me aitame Teie individuaalsel projektil kuju luua aidates Teid disainiga, materjalide valikuga, stiili, värvi, tekstuuri ja õmblusega. Autoistmete remondi puhul võib tegemist olla väga suure varieeruvusega vastavalt töö kujule ning Teie soovidele.
Autoistme parandamisel tuleb esmalt vana polster puhastada. Nahkistmetel on põhja ja seljaosa lamedad paneelid tavaliselt ehtsatest loomanahkadest ning küljed on parema paindlikkuse tõttu värvidega sobitatud vinüülist. Osa näilisest mustusest on tegelikult lõhenenud ja kahjustatud nahk, mille jaoks on vaja värvimist. Enne remondi jätkamist on vajalik põhjalik puhastamine, et eemaldada muud pinnale võinud kemikaalid. Kuna vesi ja õli ei segune, on vaenlaseks silikoonil põhinevad naftasaadused.
Kui autoistme materjal on põhjalikult puhastatud, hõlmab paranduse esimene etapp vinüüli rebenenud servade vahel õhukeste parandusühendi kihtide paletinoaga kandmist otse valgele alusmaterjalile. Servad ei ole tegelikult omavahel ühendatud, nagu rebenenud kangatüki kokku õmblemisel. Selle asemel toimib parandus täiteainena / plaastrina. Pärast lühiajalist soojendust kuumapüstolist plaastri ravimiseks kanname tüki painduvat materjali koos tera jäljendiga, mis annab plaastri siledale pinnale sobiva tekstuuri. Kogu protsess on äärmiselt sujuv ning lihtne. Autointerjööri parandamine ja remont on oluline osa kogu tervikust.
Valides meid, valite kõrgkvaliteedi, taskukohased hinnad ja kiire töö. Kõige lihtsam viis on meiega ühendust võtta telefoni või meili teel. Lisaks on võimalus külastada meid ka kohapeal Tallinnas.

Autoistmete parandus

Autoistme parandus on väga spetsiifiline ja vajalikke oskusi nõudev töö. Varieeruvus istmete puhul on tänapäeval väga lai. Olenevalt materjalist ja istme suurusest, anname hinnangu töömahule ning koostame vastava plaani paranduste tegemiseks.

Kui istmekangas lõheneb õmbluse vastu kohast, kus see pole, on meil mõlema külje tagaküljele juurdepääs. Sellise kahjustuse korral kleebitakse riidetükki tagaküljele. Määrame Teie kahjustuse tüübi ning valime sobivad tööriistad autoistme paranduseks.

Oleme spetsialiseerunud peale autoistmete ka veel armatuurlaudade kui ka mootorrataste sadulate kinnitamisele. Ja see kõik tehakse kohapeal meie ettevõtte asukohas, Seebi 22, Tallinn

Meie kogenud kaupmehed muudavad Teie auto siseruumi vastavalt teie täpsetele vajadustele ja Teie eelarvele. Oleme täielikult pühendud pakkumaks parima hinnaga auotistme parandust, et seisame uhkusega oma hinnavastavuse garantii eest. Saadke meile pildid oma soovitud paranduses ning vastame Teile hinnapakkumisega. Muidugi pakume tasuta prognoose ja lubame kiiret tööd, et te ei ootaks oma sõidukit päevi.

Kui tahate olla töö kõrges kvaliteedis, siis Saleks Grupp on koht, mida võite usaldada. Üle 25 aasta kogemusi garanteerib Teile täielikku rahulolu, nii et Te ei märkagi nagu Teie autoiste oleks kunagi kahjustada saanud.